Dekoruje | NA ZAKUPACH | W DOMU

SERDUSZKOWY SZAŁ

5 września 2015

DSC04291

W pewnym momencie w każdym oknie w jakie spojrzałam, widziałam zawieszone ozdoby. Najczęściej były to serduszka różnego rodzaju. My niestety mieszkamy w bloku, więc zawieszanie ozdób w oknach wydaje mi się bez sensu. Poza tym nigdy nie wiem jak je przymocować, żeby nie uszkodzić ram okiennych i nie wywiercać niepotrzebnych dziur. W serduszkach jednak się zakochałam, widziałam je w różnych aranżacjach i z różnego tworzywa. Swoje kupiłam w rodzinnym mieście. Dwa metalowe w ulubionej kwiaciarni ( każdy po 11 zł ), a drewniane w Pepco ( po 7,99 ). Szukałam dla nich innego miejsca w mieszkaniu niż okna. No i znalazłam w przedpokoju. Jakiś czas temu na urodziny dostałam kartę upominkową do Home and You i zakupiłam obrzydliwie drogi napis HOME ( wieszak, cena 49.99 ). Nie był on absolutnie wart takiej ceny, ale skoro nic mnie nie kosztował to zabrałam go do domu. Dziękuję Darczyńcom :* . I to własnie on posłużył mi jako baza do zawieszenia serduszek. A to moje zdobycze, a efekt końcowy widać na pierwszym zdjęciu. Mnie podoba się bardzo 🙂 Piękne i niepraktyczne.

DSC04290DSC04288DSC04289DSC04287Podobne drewniane napisy, większe i mniejsze, widziałam ostatnio w Pepco w dużo niższej cenie ( 7 zł – 12 zł ).  Nie są w formie wieszaka i nie maja haczyków do powieszenia ale cenowo i wizualnie jak najbardziej spełnią swoją rolę. Mam miejsce na jeszcze jedno serduszko, ale do tej pory nic mi nie wpadło w oko.

A Wy podążacie za trendami ( od czasu do czasu ) i szukacie tańszych odpowiedników drogich aranżacji?

Ps. Zostawiam Wam link do H&Y gdzie można kupić taki jak mój lub podobny wieszak ( klik ), mnie podoba się ten ( klik ).