Dekoruje | NA ZAKUPACH | W DOMU

MOJE ULUBIONE SKLEPY

17 września 2015

DSC05251

Mam kilka takich miejsc, gdzie zawsze odpoczywam. Mam też kilka sklepów w których uwielbiam spędzać czas i staram się być na bieżąco. Myślę, że nikogo nie zdziwią moje wybory. Postanowiłam Wam je przedstawić już na początku ponieważ ich asortyment często będzie się pojawiał w moim mieszkaniu i na blogu.

Home and You– to sklep w którym chciałabym zamieszkać, zwłaszcza w okresie bożonarodzeniowym. Niestety kupuję w nim tylko na wyprzedażach lub przecenach, ale jest moim absolutnym numerem jeden. Na zakupowe grzeszki pozwalam sobie tylko przy świątecznej kolekcji.

Pepco– mówi się, że oglądasz w Home and you, ale kupujesz w Pepco. Sklep ma zawsze fantastyczne modne dekoracje w doskonałych cenach.  Poza dodatkami do domu mają też piękne rzeczy dla dzieci, można kupić prawie całą wyprawkę w super cenie.

Kik– Moim zdaniem ten sklep to młodszy brat Pepco. Większość produktów jest podobna, ale trafiają się też perełki. Zakres cenowy podobny jak w u brata.

Ikea– do Ikea przeprowadziłabym się z Home and You zaraz po świętach i mieszkała już cały rok. Uwielbiam tez sklep, meble, dodatki, aranżacje, hot dogi…wszystko. Mam tu upatrzoną komodę i kanapy, ale chwilowo cierpię na brak płynności finansowej.

Z ogólnie znanych sklepów, to obecnie wszystkie w których się zaopatruję. Czasami fajne rzeczy można spotkać w Leroy Merlin, Empiku  czy sklepach internetowych. Niedawno odkryłam Mydlarnię No1, ale dopiero raz robiłam tam zakupy więc nie zaliczam jej jeszcze do moich ulubionych, ale ma spore szanse. Postaram się pokazać Wam każdy ten sklep w naszym mieszkaniu przy okazji kolejnych wpisów.

Tymczasem kilka zdjęć moich ulubionych perełek 🙂

Na pierwszym zdjęciu ( u góry wpisu ) domek z Pepco za 19,99 ( prezent od K. ), nadal do kupienia ( bardzo podobne w tej samej cenie, tylko w innych kolorach są również w Kiku ) oraz wrzos, który obecnie jest w promocji Leroy Merlin  za 1,98.

A tu napis LOVE z Kika- kupiony w poniedziałek za 19,99, były jeszcze napisy: HOME, DREAM, RELAX.

DSC05236

 

Filiżanka z kompletu ślubnego od ROM, cała seria znów jest do kupienia w Home&You.

DSC05258

 

Moja ukochana latarenka z Ikea, która jest w ciągłej sprzedaży za jedyne 9,99.

DSC05262

 

A na koniec, słodki prezencik dla ślicznej małej Kuchareczki 🙂 ( z Pepco )

DSC05264To oczywiście nie wszystkie moje ulubione dekoracje, także cdn. 🙂

A Wy macie swoje ulubione sklepy, gdzie kupujecie piękne dodatki do Waszych domów i mieszkań?