Dekoruje | NA ZAKUPACH | Remontuje | Sprząta | W DOMU

ZAKUPY DO SYPIALNI W IKEA

12 listopada 2015

Okładka nowego katalogu IKEA 2015Ikea to jeden z moich ulubionych sklepów, zresztą pisałam o tym już tu ( klik ). Niestety tego sklepu w moim mieście nie ma, a do najbliższej Ikei mamy około 80 km. Ja mogłabym spędzać tam 100 procent dnia, ale dla mojego Męża to udręka. Oczywiście jeśli wpadam tam z listą i nie zatrzymuję się w drodze do celu to jest dobrze, gorzej jeśli skanuję każdą napotkaną pierdołkę. Wówczas za plecami słyszę jęki, wzdychania i tupot wielkich stóp. Tylko jak tu się powstrzymać jeśli wszystko w tym sklepie jest śliczne i bardzo mi potrzebne! Dziś właśnie był ten dzień, dzień na który czekałam. W naszym mieszkanku pojawiła się wymarzona komoda, sekretarzyk i szafeczki nocne. Z dekoracji zdążyłam tylko złapać ukochane latarenki, metalowe tealighty i spieniacz do kawy ( i już piłam pierwsze PYSZNE Cafe Latte ). Najpóźniej w sobotę nasza sypialnia będzie gotowa, już nie mogę się doczekać. Niestety nie udało mi się kupić półeczek na ramki ze zdjęciami, ale przecież znów się wybiorę do Ikei 🙂

Oto moje zakupy ( zdjęcia pożyczone ze strony Ikea, ponieważ moje zakupy są jeszcze w kartonach ):

KOMODA ( klik ):

HEMNES Komoda, 8 szuflad IKEA Płynnie wysuwane szuflady z blokadą Produkt wykonany z litego drewna - wytrzymałego, ciepłego, naturalnego materiału.

SEKRETARZYK ( klik ):

HEMNES Sekretarzyk IKEA Wbudowany, łatwo dostępny schowek na kable i przewody; w zasięgu ręki, ale poza zasięgiem wzroku.

SZAFKA NOCNA ( klik ):

BRUSALI Stolik nocny IKEA Drzwi można zamontować po lewej lub prawej stronie W środku jest miejsce na rozgałęziacz do ładowarek.

Dodatki:

ŚWIECZNIKI ( klik ):

SKURAR Świecznik IKEA Ciepłe światło świecy dekoracyjne przebija się przez koronkowy wzór świecznika.

LATARENKI ( klik ):

ROTERA Latarenka IKEA Można używać wewnątrz lub na zewnątrz.

ROTERA Latarenka IKEA Można używać wewnątrz lub na zewnątrz.

I mój nowy SPIENIACZ ( klik ):

PRODUKT Spieniacz do mleka IKEA

Myślę, że większość dodatków mam już kupione 🙂 ale nadal jeszcze szukam, więc jeśli macie jakieś pomysły to piszcie 🙂