BOŻE NARODZENIE | Dekoruje | NA ZAKUPACH | ŚWIĄTECZNE OKAZJE | W DOMU

WYPRZEDAŻE! WYPRZEDAŻE! WYPRZEDAŻE!

28 grudnia 2015

DSC06999Wyprzedaże czyli mój ulubiony czas pomiędzy Świętami, a Nowy Rokiem. Chyba każda Kobieta o tej porze roku szaleje w Galeriach Handlowych. Wczoraj byłam świadkiem ile osób poluje na świąteczne okazje, ludzi było bardzo bardzo dużo i nie byli zbyt życzliwi. Akurat ja nie polowałam na ubrania, ale chciałam kupić troszkę ozdób świątecznych i zestawów kosmetycznych. Jeśli chodzi o zestawy, to jako takich przecen jeszcze nie było, ale za to udało mi się kupić kilka przepięknych bombek na stoisku w Tesco oraz kilka cudeniek z Home and You do którego dostałam kartę podarunkową na Gwiazdkę. Dziś zamierzałam znów poszukać promocji kosmetycznych ale niestety efektu brak.

W dużych marketach Wrocławskich i Wałbrzyskich przed świętami były ustawione stoiska z pojedynczymi bombkami firmy Vitbis w cenie około 8-15 zł za sztukę, a wczoraj takie bombki były już tylko po 5 zł więc nabyłam 4 piękne duże bombki:DSC07020

W Home and You jest obecnie wielka wyprzedaż nawet do 50 % ( klik ), żal było nie skorzystać. Musiałam walczyć jak Lwica o moje skarby, bo kobiety po świętach nabrały siły 🙂 Kupiłam tylko o co najbardziej mi się podobało czyli dwa najpiękniejsze kubeczki, dwa anioły i dwie skarpety świąteczne. Za wszystko zapłaciłam 70 zł i uśmiechnięta od ucha do ucha wyszłam ze sklepu. Byłam z siebie bardzo dumna.

Kubeczek Bałwanek z pokrywką:DSC07023

Przecudnej urody kubek z konikiem na biegunach:DSC07031

Aniołek do sypialni, jest tak piękny, że chyba kupię sobie jeszcze jednego 😉 :DSC07035

Aniołek na choinkę, mamy podobnego z roku w którym spędzaliśmy nasze pierwsze wspólne Święta, a ten kupiony z okazji pierwszych małżeńskich Świąt:DSC07038

Dwie skarpety na prezenty:
DSC07041

Świąteczne kapcie dla puchatych stópek M. na przyszły rok:DSC07039

I oświadczam wszem i wobec, że jestem spłukana do cna! Do lutego nie wybieram się już do sklepów bym skuszona, promocjami nie pozbyła się naszych wszystkich oszczędności.

A jak tam Wasze wyprzedażowe łupy? Upolowaliście coś ciekawego?