Ciasta | Inne | Na Słodko | NA ZAKUPACH | ŚWIAT TORTÓW | W KUCHNI

OPŁATEK DO ZDOBIENIA TORTÓW „Naomi_butik”

20 kwietnia 2016

DSC07895„Nie lubię i nie umiem zdobić tortów tak popularną masą cukrową. Zawszę zdobię tylko za pomocą kremu śmietanowego, ewentualnie jakiś cukrowych gotowych ozdób. Ale Lud domaga się spersonalizowanych tortów, więc żeby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów musiałam coś wymyślić. Idealnym rozwiązaniem okazał się opłatek na tort, można zamówić dowolny obrazek, który umieszczamy na torcie. Z masy cukrowej można zrobić cuda, ale moim zdaniem niszczy smak tortu. Moje torty są bardzo kremowe i bardzo puszyste i nie utrzymałyby ciężkiej masy cukrowej. Poza tym pod masę trzeba położyć masę maślaną, która jest ciężka i niesmaczna. Dlatego właśnie tak bardzo pokochałam opłatek. Jest lekki, łatwy w „zamontowaniu”, tani i co najważniejsze nie zmienia smaku tortu. Każda Mama czy zwykła Pani Domu może w swojej kuchni tworzyć cudne torty niewielkim kosztem i bez zdolności plastycznych.”

Zawsze zamawiam opłatki na Allegro i już długo szukam tego jedynego Sprzedawcy, a skoro dziś o nim czytacie znak to, że znalazłam 🙂 Zdecydowałam się na Sprzedawcę Naomi_butik ( klik ), która sprzedaje swoje wyroby za pośrednictwem portalu Allegro. Ma w swojej ofercie opłatki okrągłe o średnicy 20 cm oraz prostokątne o wymiarach 21 cm na 29 cm. Naomi ma do wyboru najróżniejsze wzory, ale jeśli nic Was nie zachwyci wówczas możecie zamówić dowolny obrazek, zdjęcie, napis, zdjęcie z napisem, obrazek z napisem…co tylko chcecie. Obecnie do kupienia super seria opłatków z okazji Komunii Świętej ( klik ). Wystarczy wysłać Sprzedawcy maila ze wzorem oraz z treścią jaką chcecie mieć na torcie, a Naomi_butik przygotuje dla Was projekt. Bardzo dokładne informacje znajdziecie na aukcji np. tu ( klik ). I najważniejsze Naomi_butik ma 100% pozytywnych komentarzy!

Kontakt z Naomi_butik był doskonały. Pani z którą wymieniałam maile była uprzejma i bardzo pomocna. Odpisywała na wiadomości szybko i bez najmniejszych problemów. Nie musiałam odsyłać otrzymanych projektów do poprawek, ponieważ Sprzedawca uważnie zastosował się do wszystkich moich próśb. Na przesyłkę czekałam dwa dni o ile dobrze pamiętam.

Naomi_butik zadbała o to by opłatki dotarły w stanie idealnym. Każdy opłatek był oddzielnie zapakowany w sztywną koszulkę i strunową folię. Na każdym była informacja ze składem. Wszystkie były zapakowane w kartonową kopertę. Widać było, że Sprzedawca bardzo się postarał i zabezpieczył przesyłkę, a wszystko w cenie opłatka.

DSC07769DSC07770

Opłatek okrągły: 9 zł 90 gr- 10 zł 00 gr

Opłatek prostokątny: 11 zł 90 gr

Koszty przesyłki: od 7 zł 50 gr ( Paczkomat: InPost: 7 zł 99 gr )

Zamówiłam u Naomi_butik 4 różne opłatki. Jeden ze zdjęciem i trzy bajkowe ( w tym dwa dla Męża 😉 ). Wykorzystałam wszystkie, a dwa dziś chciałabym Wam pokazać. Jeden był już bohaterem na urodzinach mojego Męża ( klik ).

Pszczółka Maja:DSC07893

Bob Budowniczy ( moim błędem było zamówienie obrazka z białym tłem więc widoczne zagniecenia nie wynikają ze złej jakości opłatka ) :DSC07808

Był jeszcze tort ze zdjęciem, ale nie mogę go Wam pokazać oraz tort z Sąsiadami, ale niestety nie zrobiłam zdjęcia z efektem końcowym.

Z opłatkami Naomi_butik pracowało się doskonale! Myślałam, że będą za cienkie, ale nie miałam racji. Okazały się idealne. Ładnie zachowywały się na torcie nawet kilka godzin po czasie. Nie było również problemu z pokrojeniem tortu ponieważ opłatek nie zrobił się gumowy. Po dwóch godzinach kolory nabrały pięknej głębi co szczególnie widać na torcie z Mają.

DSC07882 Znalazłam opłatki idealne 🙂 .

Z czystym sumieniem mogę Wam polecić opłatki Naomi_butik. Cena i jakość są doskonałe.

Wpis będę uzupełniała o kolejne torty w których wykorzystam opłatki Naomi_butik.

 

Podobne wpisy z Przestrzeni Kobiety:

Jak udekorować tort opłatkiem: ( klik ).

Moje torty: ( klik ).

Tort Gwiezdne Wojny: ( klik ).