Chorwacja | NA ZAKUPACH | W PODRÓŻY

WAKACYJNE ZAKUPY- CHORWACJA 2016 :) Cz. 2

1 sierpnia 2016

DSC09598blog

Jeszcze moment, jeszcze chwilka…i będę jadła najlepsze lody świata i piła Rakiję w ilościach konkretnych 😉 . Odliczam dni do naszego błogiego lenistwa i już nie mogę się doczekać, najchętniej już bym się zaczęła pakować, ale troszkę bez sensu ponieważ nie mielibyśmy w czym chodzić 🙂 Podejrzewam, że ten wpis jest już ostatnim o zakupach do Chorwacji, ale mogę się mylić….nie ma tego dużo 🙂

Oto co nowego i bardzo potrzebnego 😉 nabyliśmy na nasz wymarzony i wyczekany urlop:

MASKA DO PŁYWANIA DLA MOJEGO MĘŻA:

Wprawdzie Szwagier pożyczył nam komplet: maskę, rurkę i płetwy, ale kiedy zobaczyłam reklamę tej maski w telewizji, nie mogłam się powstrzymać, żeby nie uszczęśliwić nią Męża. On kocha podwodny świat, a to przecież w Chorwacji są najpiękniejsze podwodne widoki. Chciałam, żeby mógł swobodnie nurkować.

Maski i fajki do nurkowania Nurkowanie - Maska Easybreath niebieska TRIBORD - Snorkeling

Maskę zamówiłam przez Internet w sklepie Decathlon w cenie 159 zł ( klik )- zdjęcie pochodzi ze strony Decathlon:

Maska ma wiele dobrych jak i złych opinii, podobno się zbyt mocno przytyka i zbyt mocno zasysa co może spowodować brak dopływu powietrza i to mnie najbardziej martwi. Po wakacjach poproszę Męża o jej recenzję, na wszelki wypadek maska od Szwagra też jedzie 🙂 .

( aktualizacja: maska jest fantastyczna, najlepsza i każdy kto ją od nas pożyczał miał takie samo zdanie! Jest warta każdej złotówki!!!! ).

PLECAK DLA NIEJ:

Plecak dla siebie kupiłam również w sklepie Decathlon w cenie 29 zł 99 gr ( klik )- zdjęcie pochodzi ze strony Decathlon.

Torby podrózne, rekreacyjne Torby podrózne, rekreacyjne - Plecak Abeona 140 20L NEWFEEL - Akcesoria

Plecak jest w bardzo dobrej cenie, ale jakościowo daleko mu do tego który kupiłam Mężowi, a cena identyczna. Ale na moje potrzeby jest w sam raz i spokojnie pomieści moje podróżne szpargały. No i ma śliczny kolor 🙂

( aktualizacja: plecak spisał się idealnie, jakość i wykonanie bardzo dobre, a cena…taniutki 😉 ).

KAPELUSZ:

Kupiony w Biedronce za 18 zł.

DSC09598blog

 

Kolejny kapelusz tym razem z Biedronki 🙂 I nie dlatego, że lubię kapelusze, ale dlatego, że jest czarny, polecany przez Czytelniczkę Bloga i dlatego, że musiałam go kupić 😉 Mam jedną głowę i cztery kapelusze. Kobieta czy Wariatka?

( aktualizacja: ten i tylko ten! Nosiłam go codziennie, jest niezniszczalny, nawet słońce Chorwacjo go nie zniszczyło. Idealnie trzymał się na głowie. Jeśli będziecie szukać to tylko w Biedronce 🙂 ).

CZAPKA:

Czapkę kupiłam w sklepie Cropp za 9 zł 99 gr ( była przeceniona ):

DSC09600blog

Czapka kupiona troszkę do Chorwacji, a troszkę na wypady do lasu. To jest moja pierwsza i jedyna czapka. Ostatnio chroniąc się przed kleszczami w lesie, wyglądałam jak Pszczelarka, która uciekła z Psychiatryka 🙂 ponieważ…byłam w sportowej kurtce z kapturem naciągniętym na głowę, a na kaptur nasadziłam…kapelusz z kwiatkiem 🙂 Wszyscy się za mną oglądali, Miss Grzybobrania jak nic 🙂 Kiedyś Wam pokażę.

( aktualizacja: szału nie było, źle leżała i była zbyt płytka ).

SŁODKI PASTELOWY PORTFELIK:

Kupiony w Sinsay za 9 zł 99 gr ( promocja ).

DSC09602blog

DSC09604blog

Były różne kolory, ale nie wszystkie były w promocyjnej cenie.

( aktualizacja: portfelik się spisał doskonale, troszkę się brudził ale nie było to uciążliwe. W Chorwacji warto mieć drugi mniejszy portfel na kuny i ten będzie idealny ).

I to wszystko 🙂 Pozostało tylko kupić jedzonko i ruszać w drogę 🙂

 

Wcześniejsze wpisy naszej wakacyjne organizacji:

  1. O planowanych wakacjach w Chorwacji ( klik ).
  2. Co zapakować do Chorwacji ( klik )
  3. Zakupy do Chorwacji ( klik )
  4. Własne wyżywienie w Chorwacji ( klik )

Aktualizacja: 23.06.2017 r.