O MNIE

Witaj w moim wirtualnym szczęśliwym miejscu!

Spędź u mnie miło czas, korzystaj z moich pomysłów i wracaj kiedy chcesz.

Nie krytykuj i nie obrażaj, a jeśli nie wszystko Ci się tu podoba, znajdź swoje miejsce w Internecie i zaproś mnie 🙂  Udowodnij, że można lepiej.

Wszystkie zdjęcia i teksy są mojego autorstwa i stanowią moją własność.

***

Kiedy zaczynałam przygodę z blogowaniem to tak naprawdę nie wiedziałam jak ukształtuje się mój Blog. Dziś wszystko jest już jasne więc czas zaktualizować kilka informacji.

Mam na imię Paulina, mam 34 lata, Wspaniałego Męża i Wrednego Kota 😉 Jestem także po uszy zakochaną Ciocią Cudownej Trzylatki i Słodkiego Roczniaczka 🙂 Kocham Boże Narodzenie!

Mój Blog „Przestrzeń Kobiety” powstał 5 września 2015 roku, przechodziłam wtedy ciężki czas i potrzebowałam oderwać swoje myśli od mojej przegranej walki niepłodnością. Blog w zamierzeniu miał być o wszystkim i jest 🙂 Ale gównie dzieli się na trzy kategorie:

W kuchni:

Gotowanie i pieczenie to moja wielka pasja. Na Przestrzeni Kobiety nie znajdziecie jednak przepisów fit, to jest teraz wszędzie, ale nie u mnie. Jeśli jakiś przepis publikuję zakładce „na diecie”, to oznacza, że jest to przepis smaczny, tani i sprawdzony i dlatego się u mnie pokazał. Daleka jestem od drogich przepisów z nieznanymi mi składnikami, które akurat są modne i nie są „fit” dla mojego portfela. Co więc znajdziecie w moich przepisach? Masło, pszenną mąkę, cukier, cukier waniliowy, mięso i inne niedrogie składniki.  Tradycja i nowoczesność to moja kuchnia, kuchnia pełna masła 🙂 Więc jeśli szukacie tu kulek mocy czy ciast bez jajek, mąki, cukru czy bez tłuszczu to to nie jest ten adres 🙂

Na zakupach:

Uwielbiam zakupy i dzielę się zdobyczami z Wami, opisuje swoje ulubione sklepy i wcale nie dostaje za to wynagrodzenia, jak pewna zaniepokojona Pani mi napisała 🙂 Jeśli wpis jest sponsorowany to zawsze informuję o tym Czytelnika ( zawsze czyli jak na razie tylko raz 🙂 ). Oczywiście byłoby mi miło gdyby ktoś obdarzył mnie zaufaniem i chciał ze mną współpracować 🙂 Lubię ten dział i chcę go rozwijać.

W domu:

Tu znajdziecie informacje o moich remontach, dekoracjach czy porządkach. Najbardziej rozwija się dekorowanie 🙂 Są moje pomysły na dekoracje oraz wpisy o darmowych dekoracja do wydrukowania, gdzie polecam prace innych ponieważ sam na grafice nie znam się w ogóle. Jest troszkę DIY i bardzo dużo Bożego Narodzenia!

A ostatnio pojawiła się nowa ważna kategoria Działkovelove. W tym roku kupiliśmy działkę, a dokładniej ogródek działkowy 🙂

Przestrzeń Kobiety to ja 🙂 Nie ma tu kłamstewek ani małych ani dużych, nie ma też osobistych dramatów i skandali, blog ma zarówno mnie jak i Czytelnikowi nieść tylko radość.

 

Mój e-mail:  przestrzenkobiety.blog@gmail.com

Paulina 🙂

Podziel się linkem...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest