internet w play

Korzystanie z Internetu to dzisiaj norma. Trudno byłoby sobie wyobrazić, że nie mamy nagle Internetu. Nawet, jeśli nie korzystamy z serwisów społecznościowych to korzystamy po prostu z Internetu. Oglądamy tam filmy, szukamy mniej i bardzie ważnych informacji. Tylko, że Internet trzeba mieć. Nie każdy ma stały dostęp do Internetu, dlatego nie ma się, co dziwić, że niektóre osoby po prostu wykupują sobie pakiety za określoną kwotę. Tak jest również w przypadku sieci play.

Jest to sieć, która zrewolucjonizowała połączenia telefonicznie. Od razu weszli z ofertą, która była nie do przebicia przez innych. Później doszedł do tego tani Internet i dlatego miliony osób korzystają z tego rozwiązania. My również możemy, ale żeby zacząć korzystać to trzeba będzie wiedzieć, jaki kod wpisać. W ten sposób od razu mamy możliwość korzystania z Internetu. Nie trzeba nic więcej robić. Przydziela się nam odpowiedni pakiet, z którego można korzystać. To jest proste rozwiązanie, bo mamy Internet wtedy, kiedy go potrzebujemy. Jeśli nie jest nam przez wiele dni potrzebny to go po prostu nie uruchamiamy.

Kody do Internetu w play

jaki jest kod na internet w play

Jeśli mamy play na kartę i chcemy korzystać z oferty to można wybrać dwa rozwiązania. Może to być cykliczne doładowywanie konto traserem, jaki mamy do wykorzystania lub można to robi jednorazowo.  Zasadniczo w jednym i drugim przypadku mamy do wyboru kilka pakietów. Z tym, że najmniejszy ma 600MB, a najwięcej jest dziesięć razy większe, czyli 6 GB., Jeśli zdecydujemy się na kolejne doładowanie to mamy promocję. To oznacza, że zamiast 600MB robi się 700MB, ale już w przypadku 6GB jest to 7GB, a zatem bardzo dużo.  Kod aktywacyjny różni się jedną z cyfr. Dla 600MB jest to *111*541*1#, a dla 6GB *111*543*1#.

Można również wysłać sms w pierwszym przypadku treść to START.541, a w drugim START.543. W ten sposób mamy już dostęp do Internetu. Jak wygląda sytuacja, kiedy chcemy jednorazowo skorzystać z Internetu, a nie tak jak teraz cyklicznie?  Nie zyskujemy tutaj dodatkowych megabajtów czy gigabajtów za kolejne doładowanie. Za każdym razem otrzymujemy tyle samo. Kod na 600MB to *111*531*1#, a dla 6GB *111*533*1#. Bez względu na to, który pakiet wybierzemy to mamy trzydzieści dni na jego wykorzystanie.  Nie jest trudno wykonać tę czynność, dlatego nawet osoby starsze sobie z tym poradzą. Wystarczy tylko uważanie przyglądać się na to, co wpisujemy.

Jeśli coś pójdzie nie tak to po prostu otrzymamy informacje, że trzeba wpisać wszystko ponownie. Wreszcie uda nam się to zrobić i będziemy zadowolonymi posiadaczami pakietu Internetu.  Warto tylko dokładnie zastanowić się nad tym, co wybrać. Który z pakietów będzie dla nas najlepszy? To istotne, dlatego trzeba się zastanowić czy wybrać ten najtańszy za 5 złotych czy ten nieco droższy za 9 zł? Najdroższy i jednocześnie największy to dwadzieścia złotych, ale jest dziesięć razy więcej niż te za 5 złotych. Wszystko analizujemy i wtedy wiemy, co nam się bardziej opłaca, a co nie. W ten sposób wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które przyniesie nam najlepsze efekty.

dziewczyna z telefonem

Internet z play

Jeśli mamy zasięg w naszej okolicy to można przetestować sobie taki Internet i będziemy wiedzieć czy to jest coś dla nas odpowiedniego. Mając Internet wykupiony w ten sposób mamy bezpieczeństwo. Nie zużyjemy więcej transferu niż mamy. Jest to dobre dla dzieci, bo często tracą kontrolę nad tym, co robią, a tak to nie ma tutaj problemów. Wszystko działa jak należy i wiemy, że w pewnym momencie dziecko da sobie spokój i już nic nie będzie oglądało na Internecie.

Koszt takiego Internetu jest bardzo niski, dlatego jest to oferta, która powinna nas zainteresować. Na każdym telefonie można z takiego pakietu korzystać. Można również stworzyć router z telefonu i w ten sposób będziemy mieć Internet w tablecie czy w komputerze. Trzeba tylko kontrolować transfer, bo może się skończyć w najmniej oczekiwanym momencie. Na szczęście doładowanie nie trwa długo i każdy sobie z nim poradzi. Można się cieszyć Internetem bez względu na to gdzie jesteśmy byle był zasięg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here